• 0850 885 23 35
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi
Başarı Eğitim Merkezi

Başarı Eğitim Merkezi

Yetkili Kişi Melih Uzun
Adres İslice Mahallesi Degergeç sokak no:4 Yol Tarifi
Telefon 0(276) 222-2030
Web Sitesi Görmek için Tıklayınız
Şehir / İlçe Uşak / Merkez
Sosyal Medya
  • Ziyaretçi Sayısı: 1751

Özel Uşak Başarı Kurs Merkezi

Kurumumuz, yaptığı işin öneminin farkında ve klasik okul eğitiminden farklı olarak, KURS MERKEZİ, BUTİK EĞİTİM anlayışları ve Liselere Giriş sınavına hazırlık programları içerisinde, her öğrenciye farklı programlar sunabilmekte ve birebir eğitimler vermektedir. Uşak Başarı Kurs Merkezimizde, okul saatleri farklılık gösteren öğrencilere özel programlar sunulmaktadır.

Öğrenciye özel, velilerimiz tarafından online takip edilebilen, ölçme/değerlendirme sistemimiz ile, çocuklarınızın gelişimini her an izleyebilirsiniz.

Kayıtlı olsun ya da olmasın, tüm öğrencilere, kendilerini daha büyük topluluklar içinde değerlendirebilecekleri online ortak sınavlarımızı, siz değerli öğrencilermize sunacağız.

Geleceğimiz olan ve en değerli gördüğümüz çocuklarımızın eğitimi içinde en iyisini istemez miyiz?
Özel Uşak Başarı Etüt Merkezi, rengarenk aktiviteleri, etkinlikleri ve alanında uzman kadrosu ile eğitime yeni bir soluk getirmiştir. Kurs Merkezimiz ile Butik Eğitim anlayışı ve özel Ders Programlarımızla yanı başınızdayız.

Eğitimi tek bir alanda değil, bir bütün olarak gören kurumumuz birçok farklı alanda eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Uşak'ta okula destek ve Sınava hazırlık programları (L.G.S.), Kurs programları ve özel ders programlarımız bulunmaktadır.

Kuruluş Yılı
Çalışma Saatleri -
İşletme Türü
Çalışan Sayısı